Лікувально-діагностична база

Наш центр це сучасний санаторій із високопрофесійними та досвідченими медичними кадрами і сучасним медичним устаткуванням, що забезпечує комфортний відпочинок і повноцінне санаторно-курортне лікування.

Діагностика

УЗД судин, серця, суглобів, органів черевної порожнини, урологічне обстеження, органів малого тазу, молочних залоз, щитовидної залози, нирок, дослідження судин головного мозку на апараті ALOKA ProSound 7(Японія), ЕКГ, фонокардіограма, вивчення кардіогемодинаміки, кардіоінтервалографія, комп’ютерна РВГ, комп’ютерна РЕГ. Клінічна лабораторія виконує не лише загальноклінічні аналізи (аналіз крові на гемоглобін, еритроцити, лейкограма, тромбоцити, ШОЕ, аналіз сечі, цукор крові) але і повний спектр біохімічних аналізів (загальний білок, ліпіди, холестерин, трігліцериди, загальний білірубін, сечовина, креатинін, ревмо-фактор, серомукоїди печінкові проби, коагулограма, ін.), дослідження на гепатити (А, В, С), онкомаркери ( PSA, CEA, FOB ), бактеріологічні , імунно-ферментні дослідження (цитомегаловірус, герпес1-2 типів, уреоплазма, токсоплазмоз, хламідіоз, хелікобактер, пілорі і т. д.) .Останні суттєво впливають на лікування запальних процесів, безпліддя, простатитів. Функціонує рентгенкабінет.

Бальнеотерапія

Основним природно – лікувальним чинником курорту Хмільник є мінеральна радонова вода. Бальнеотерапія представлена в МРЦ в найповнішому спектрі. Під час прийому радонових ванн продукти його розпаду утворюють на шкірі наліт. Радон проникає в організм через шкіру, слизові оболонки, легені і позитивно впливає на весь організм в цілому. Радонові ванни відпускають в звичайних ваннах і з підводним душ – масажем. Для пацієнтів, які потребують витягнення хребта, функціонує басейн підводного витягнення хребта в радоновій воді (поперекового відділу). Якщо радонотерапія протипоказана, відпускаються ванни – хвойні, перлинні, бішофітні.

Озоно-радонова ванна

Це вдале поєднання радонотерапії з озонотерапією, що є високоефективним методом лікування, має широкий діапазон дії та область використання. Лікувальний ефект полягає в покращенні транспортних механізмів кисню та корекції метаболічних порушень, зменшенні тканинної гіпоксії, збільшенні рівня гліколіза, нормалізації функції щитовидної залози та яєчників. Має бактерицидну, фунгіцидну, протизапальну, заспокійливу та загоювальну властивості. Показана при хронічних захворюваннях хребта та суглобів, неврологічних захворюваннях (неврози, радикуліти), ускладненнях остеохондрозу, захворюваннях шкіри (псоріаз, екзема, целюліти, грибок), захворюваннях обміну речовин (цукровий діабет, подагра, захворюваннях щитовидної залози), опіковій хворобі, захворюваннях чоловічої та жіночої статевих та сечовидільних систем, серцево-судинній патології серця.

Гальванічна ванна

Лікувальний метод поєднаної дії на організм людини води і постійного гальванічного струму низької напруги і невеликої сили. Відомо, що у пацієнта, зануреного у ванну, відбувається значне збільшення кровотоку в шкірних покривах. Має протизапальний, знеболюючий, седативний, судинорозширюючий, міорелаксуючий, секреторний, катаболічний, трофостимулюючий, тонізуючий ефекти. Лікує захворюваня кістково – м’язевої системи (для зняття підвищеного м’язевого тонусу і болю, покращення кровообігу, лікування міалгій, люмбаго, розтягненних м’язів і зв’язок, контузій і гематом), хронічні артрити в поєднанні з деформацією суглобів; захворювання переферичної нервової системи (невралгія, неврит, плексит, радикуліт), функціональні захворювання центральної нервової системи з вегетативними розладами і порушенням сну, захворювання жіночих статевих органів та чоловічої статевої системи, гіпертонічну хворобу І-ІІ стадії, ішемічну хворобу серця, гастрити, коліти та виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, бронхіальну астму, захворювання шкіри.

Вертебрологія

Хребет – «опора» нашого здоров’я. Більшість наших хвороб пов’язана з його поганим станом. МРЦ «Південний Буг» пропонує Вам комплекс послуг для лікування захворювань хребта:

 • підводне вертикальне витягнення хребта (поперекового відділу) – механічне витягнення хребта хворого, зануреного в басейн. В результаті відбувається розслаблення навколосуглобових м’язів, декомпресія дисків та міжхребетних нервових корінців і спинномозкових сегментів;
 • масаж: класичний(для всього тіла), рефлекторно-сегментарний, точковий, вакуумний, вібромасаж, антицелюлітний масаж з термообгортуваннями, масаж стоп, масаж стоп та гомілок, комплексний масаж на кріслі ReJoice. загальний медовий масаж , чакра-стоун і т.д. ;

Фізіотерапевтичні процедури

Ці процедури представлені в повному об’ємі:

 • магнітотерапія (заспокійлива дія, зняття набряків)
 • лазеротерапія (надає знеболюючу дію, регенерація реконтрукції кісток, очищення і нормалізація циркуляції крові)
 • пресотерапія (лімфодренаж, антицелюлітний масаж)
 • ампліпульстерапія (глибокий масаж, розблокування нервових закінчень – як наслідок знеболююча та протизапальна дія)
 • високочастотна і електротерапія (інтердін, електроаналгезія)
 • масажі (класичний, вакуумний, антицелюлітний, комплексний апаратний масаж)
 • ударно-хвильова терапія (усунення п`яткових шпор, контрактур Дюпуітрена, епікондилітів, плечолопаткових періатритів, ахилодинії, синдрому верхівки надколінника)
 • парафіноозекеритотерапія
 • горизонтальна тракція хребта.

Масаж в кріслі ReJoice

Ця процедура дозволяє вирішити проблеми хребта. Регулярна масажна дія на м’язи вздовж хребта, в яких, як відомо, знаходиться велика кількість біологічно активних точок, істотно покращує циркуляцію крові по всьому організму, а також оптимізує роботу ендокринної, центральної нервової системи та роботу внутрішніх органів.

Розминаючий, що б’є і повітряно-компресійний масаж ефективно розслаблює м’язи вздовж хребта.

Функція витяжки дозволяє вивільнити стислі нервові закінчення, що в сумі створює природні умови для нічного відновлення стираються за день міжхребцевих дисків.

Особливу значущість на ReJoice має масаж в області крижового відділу і сідниць, оскільки дозволяє вирішити проблеми чоловічої та жіночої репродуктивної системи.

Масаж сідниць забезпечує життєво важливий для репродуктивної системи кровотік. ReJoice допоможе чоловікам і жінкам дозволити настільки чутливі і делікатні проблеми репродуктивної системи і радіти кожному дню!

Суха вуглекисла ванна

Цей метод грунтується на здатності вуглекислого газу певної концентрації стимулювати обмін речовин, послаблювати процеси старіння, розширювати сосуди та бронхи, покращувати кровообіг. Рекомендовано не тільки хворим, а й здоровим пацієнтам для зміцнення організма та профілактики старіння.

Локальна кріотерапія

Це оздоровлення і відновлення організму холодом. Холод покращує роботу імунної, нервової і ендокринної системи, у результаті чого активізуються захисні сили організму, підвищується загальне самопочуття і працездатність людини. Всі ці властивості дозволяють застосовувати кріотерапію не тільки для лікування хвороб, але і для поліпшення стану шкіри і стрункості фігури.

Урологія

Лікар-уролог надасть кваліфіковану консультауцію та медичне лікування
захворювань передміхурової залози, еректильної дисфункції, зниженої потенції,
хвороби Пейроні та інших захворювань урологічного профілю. До комплексу
лікування входять: теплові процедури на область простати, масаж простати,
урологічні процедури на апаратах «Ярило», «Яровіт», ударно- хвильова терапія
на апараті BTL та мікроклізми з пєлодексом.

Вдале поєднання апаратних урологічних процедур з бальнеотерапією та
медикаментозним лікуванням суттєво зменшать клінічні прояви захворювань та
покращать Ваші лабораторні показники.

Кардіологія

Висококваліфікований лікар-кардіолог вищої категорії надасть якісну
консультацію та медичний супровід протягом санаторно-курортного лікування.
До програми лікування та реабілітації пацієнтів із патологією серцево-судинної
системи входять лабораторні обстеження (загальний аналіз крові та сечі,
біохімія крові із визначенням ліпідограми, сечовини, креатиніну, печінкових
проб), інструментальні обстеження (ЕКГ, РВГ, та УЗД), бальнеотерапія,
фізіотерапія та медикаментозне лікування. Чудове поєднання кліматотерапії з
індивідуальний руховим режимом та збалансованим харчуванням підвищать
толерантність до фізичних та нервових навантажень, перехід на більш високий
руховий режим та поліпшать Ваші діагностичні показники.

Гінекологія

Висококваліфікований лікар надасть медичну допомогу і призначить комплекс лікувально-діагностичних процедур (гінекологічні зрошування радоновою водою, ванночки із настоїв трав: ромашки, нагіток, деревію, тампони в піхву з аморантовою олією, облепіховою олією, фізпроцедури, гінекологічний масаж, комплексне лікування на апараті «Ярило»).

Кріосауна

Новий метод оздоровлення організму, що використовує короткочасне охолоджування поверхні тіла пацієнта потоком сухої азотної суміші (-180 гр.) з метою омолодження, підняття імунітету, життєвого тонусу, нормалізації обміну речовин. Також надає знеболюючу, протизапальну, протиревматичну дію, судинорозширюючий та косметологічний ефект.

Спелеотерапія

Соляна кімната, потрапивши в яку, Ви опинитеся у печері з солі у прямому розумінні слова. Діє як антисептик і гипоалерген. Під приємну музику Ви зможете, розташувавшись в зручних кріслах, вдихнути сіль, яку розпиляють спецапаратом (штучне створення мікроклімату соляних печер , шахт і т.д.). Показана для хворих на алергію, бронхіти, ОРВ.

Пресотерапія

Це ефективний метод при лікуванні целюліту, ожиріння, набряків та інших захворювань, пов’язаних з порушенням циркуляції крові та лімфи, а також є хорошою профілактикою варикозного захворювання вен.

Фітотерапія

Відпускається чай з відвару збору трав: серцево-судинний, заспокійливий, жовчогінний, цукрознижувальний та інші, а також кисневі коктейлі, які нормалізують антиоксидантні функції організму, виводять токсини, покращують роботу всіх органів, нормалізують імунну систему. Як результат – покращується робота всіх органів та систем.

Бювет мінеральних вод

У бюветі розливу мінеральних вод можна попити Моршинську воду (лікування кишково-шлункового тракту, виразки шлунку, 12-палої кишки у стадії ремісії, захворювання печінки) №1 та №6

Озонотерапія

Внутрішньовенне введення озонованого фізіологічного розчину з метою підняття імунітету, збагачення крові киснем, надає противірусну, дезинфікуючу, бактерицидну, а також знеболюючу і імунномодулюючу дію, дезинтоксикаційну і судинорозширювальну дію. Прискорює процеси одужання, підсилює дію медикаментів, знижує ризик ускладнень від їх застосування. Лікує понад 150 захворювань, у т.ч. цукровий діабет, хронічні бронхіти, бронхіальну астму, гастрит, ішемічну хворобу серця, пієлонефрит.

ЛФК

Лікувально-фізкультурний комплекс з досвідченим інструктором (групові та індивідуальні заняття з інструктором ЛФК, заняття на тренажерах, в тому числі на профілакторі Євмінова, теренкур, комплекс спортивних тренажерів просто неба).

Колонотерапія

Дбайливе промивання товстого кишечника з метою видалення калових мас, детоксикації і відновлення нормальної флори кишечника, покращує функціональний стан жовчного міхура, жовчних проток, підшлункової залози, нормалізує випорожнення, зникає здуття живота, біль, сприяє рефлекторному відтоку панкреатичного соку.

Реабілітація

Хворим , яким було усунено гострий період хвороби, або тим, які мають хронічний перебіг із періодичним загостренням, важливо пройти курс реабілітації. Для цього в нас є всі можливості:

 • цілющі властивості радонової води;
 • широкий спектр сучасних фізіотерапевтичних апаратів, доповнене бальнеотерапією;
 • лікувальна фізкультура з індивідуально підібраним комплексом вправ;
 • сучасна діагностична база-лабораторія, кабінет УЗД, кабінет функціональної діагностики, де можна обстежитись в повному об’ємі;
 • прийом Моршинської води хворим з проблемним шлунково – кишковим трактом (не потрібно їхати в Моршин );
 • застосування програми реабілітації хворих з захворюваннями серцево-судинної системи, включаючи лабораторні та апаратні дослідження, консультації лікаря.

Стоматологічний кабінет

Лікар – стоматолог проведе якісне лікування захворювань тканин пародонта, здійснить професійне чищення зубів, терапію каналів, пломбування і реставрацію зубів сучасними методами. Проводиться виготовлення мостоподібних протезів з різних матеріалів, знімне протезування.

Впродовж всього лікування Вас обслуговуватимуть висококваліфіковані медичні фахівці:

Загальні

Терапевт, кардіолог, невропатолог, фізіотерапевт, інструктор ЛФК;

Спеціалісти

Акушер-гінеколог, уролог, офтальмолог, стоматолог, лікар-лаборант, рентгенолог;

Додатково

Лікар функціональної діагностики, лікар УЗД.