Озонотерапія

Інформація про озонотерапію

Що таке озонотерапія?

Це високоефективний метод лікування. Сьогодні методом озонотерапії лікують понад 150 захворювань. Озонотерапія допомагає суттєво прискорити процеси одужання, підсилити дію багатьох медикаментів і набагато знизити ризик розвитку ускладнень від їх застосування.

Властивості озонотерапії: бактеріоцидна, противірусна дія та дезинфікуюча по відношенню до простих та грибків, протигіпоксична, знеболююча дія, імуномодулююча, дезінтоксікаційна та судино-розширююча дія.

Завдяки озонотерапії покращується постачання тканин киснем. Зв’язуючись з кров’ю, активний газ озон спонукає клітини крові еритроцити виробляти спеціальний фермент, що відповідає за міцність зв’язку гемоглобіну і кисню. Завдяки ферменту «власник» кисню гемоглобін легко віддає його оточуючим тканинам, і вони починають краще дихати. Зміцнюються тендітні капіляри. Озон дозволяє лікувати трофічні виразки в рекордні терміни або добре готує кінцівки з трофічними порушеннями до операцій. У гінекології вирішуються безболісно такі страждання, як запалення, ерозії шийки матки, молочниця. Ефективно лікуються інфекційні хвороби – цитомегаловірус, герпес, хламідіоз та ін