Про санаторій

Коротко про санаторій “Південний Буг” МВС України, який знаходиться в м. Хмільник

Про нас

Медичний реабілітаційний центр “Південний Буг” – відомча оздоровниця міністерства внутрішніх справ України, один із найкращих санаторно – курортних закладів на курорті Хмільник.

Ми завжди раді надати медичні послуги по оздоровленню для всіх жителів України, а також для гостей з ближнього та дальнього зарубіжжя.

Зберігши понад 50-літню традицію доброзичливого, чуйного ставлення до відпочиваючих від кожного члена колективу, медичний реабілітаційний центр «Південний Буг», під керівництвом заслуженого лікаря України, начальника МРЦ Мудрого Олександра Івановича продовжує курс на сучасне переоснащення лікувально-діагностичної бази, розширення арсеналу надання медичних послуг, покращення умов проживання, відпочинку, харчування.

В арсеналі лікування та діагностики використовуються нові сучасні методи, неабияке значення надається умовам проживання та харчування пацієнтів. У всіх приміщеннях, місцях відпочинку, алеях, теренкурах, по всій території центру помітна дбайлива рука господаря.

На протязі останніх 12 років заклад незмінно отримує вищу акредитаційну категорію та утримує лідируючі позиції в системі оздоровчих закладів міністерства внутрішніх справ України. Основні засоби лікування: радіоактивні, вуглекислі, гідрокарбонатно-хлориднокальцієво-натрієві мінеральні води.

Розкішна вода з джерел курорту Хмільник має велику лікувальну силу, вона широко використовується здравницею для ванн та зрошень. Природний лікувальний фактор — радоново-вуглекисла гідрокарбонатно-хлоридно-кальцієво-натрієва мінеральна вода. Корисно знати, що радон — продукт радіоактивного розпаду радію, недовгоживучий ізотоп, належить до інертних газів. Концентрація радону складає 15-18 нкюрі/літр: як показала практика, це найкраща концентрація, яка дає відмінний терапевтичний ефект і не «навантажує» серце. У цьому — відмінна риса МРЦ «Південний Буг» серед низки інших санаторіїв тутешньої місцевості.

Територія центру завжди в ідеальному стані, дерева, кущі, квіти, річка Південний Буг створюють відповідні умови для повноцінного відпочинку. Є бігова доріжка, парк з розмітками для теренкуру, волейбольний майданчик та тренажери під відкритим небом, настільний теніс. В окремому приміщенні розташована більярдна. Чудова пляжна зона, де можна отримати засмагу та порибалити, затишна берегова зона , кафе та безліч альтанок, катамарани.

Якщо наша оздоровниця за своїм профілем підходить Вам, не роздумуйте – приїздіть на цей чудовий курорт. На Вас чекає широке коло лікувально-діагностичних процедур, де традиційна медицина найсучаснішого рівня поєднується з нетрадиційними методами лікування.

Ви одержите високоефективне лікування, із задоволенням відпочинете, зміцните своє здоров’я і поїдете з масою приємних вражень.