наші відповіді на ваші

Часті питання

Який мінімальний курс санаторно-курортного лікування?
Мінімальний курс лікування становить 12-14 днів. Найкращий лікувальний ефект досягається при проходженні повного курсу в 21 день.
Які документи потрібно мати, вирушаючи до нас на лікування?

З собою необхідно мати:

  • паспорт
  • санаторно-курортну карту(форма 072/о)
  • результат аналізу на COVID-19 методом ІФА або ПЛР , давністю не більше 3-х діб з моменту здачі.
З якого віку приймаються на лікування діти і які потрібні для них довідки?
Діти в МРЦ приймаються з будь-якого віку, лікування – з 5-ти років. Для дітей потрібні наступні документи: санаторно-курортна карта, довідка про епідеміологічне оточення, довідка про профілактичні щеплення, свідоцтво про народження.
Путівка кардіологічного типу, де можна подивитися покази, протипоказання та програму лікування?
Програму санаторно-курортного лікування та реабілітації пацієнтів із супутньою патологією зі сторони серцево-судинної системи, покази до лікування та протипоказання – розділ “Лікування” – “Путівки кардіологічного типу”
Чи є можливість проконсультуватися з лікарем , перед приїздом до санаторію?

Так, +38 (04338) 2-21-29 – консультація з нашим лікарем, з 14-00 до 17-00 години ( крім святкових та вихідних днів).

Чи можна приїхати в санаторій на своїй машині? Чи є автомобільні стоянки?
Так, ви можете приїхати на своїй машині. У санаторії є стоянка, що охороняється. По приїзду вам випишуть перепустку на весь термін проживання. Вартість з розрахунку 30 гривень на добу.
Як дістатися до санаторію "Південний Буг" ?

Адресу санаторію та додаткову інформацію ви можете знайти на сайті в розділі “Контакти”. Для вашої зручності, якщо Ви їдете автомобілем натисніть “Показати на карті”

Як замовити путівку?

Замовити путівку ви можете таким чином:

  • Заповнити бланк заявки на сайті, в розділі “Забронювати”
  • Зателефонувати за нашими контактними номерами телефонів.
Яким чином можна оплатити путівку?

Оплатити можна по приїзду в касі нашого центру ( є термінал, при бажанні можна розрахуватися банківською карткою). Всю необхідну інформацію по безготівковому розрахунку можна також отримати за телефоном +38 (04338) 2-20-19

Призначення платежу, коди послуг та їх вартість за посиланням :

https://juzhbug.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=141&Itemid=176

Яким чином можна отримати рахунок на оплату путівок?

Якщо оплату буде здійснювати юридична особа чи ФОП – написати на електронну адресу info@juzhbug.com.ua, з проханням надати договір та рахунок для оплати путівки.

В який день тижня краще приїжджати до санаторію? Відпускаються процедури на вихідних?
У санаторій можна заїжджати в будь-який день, але краще все таки в понеділок. Існує декілька методик лікування радоном. Ми лікуємо переважно по першій методиці – найбільш ефективній – три дні радонотерапія, один день відпочинок, два дня радонотерапія, один день відпочинок. Відпочинок є обов`язковим для досягнення найбільшого лікувального ефекту та з метою зменшення навантаження на серцево-судинну систему. За 7 днів перебування у нас пацієнти отримують 5 радонових ван – що є однією з переваг нашого центру над іншими санаторно-курортними закладами м. Хмільника.
Які процедури входять у вартість путівки, які додаткові медичні послуги надає МРЦ?
Медичні послуги, що входять у вартість путівки: Повний перелік медичних процедур, які входять у вартість комерційної путівки Ви зможете побачити на нашому сайті, в розділі “Медичні послуги та процедури, що входять у вартість путівки(комерційної)” . Медичні послуги, які надає МРЦ – в розділі “Медичні послуги “.