Високоінтенсивна магнітотерапія 

Інформація про високоінтенсивну магнітотерапіяю

Що таке високо-інтенсивна магніто-терапія?

Широкий діапазон частот дозволяє назначати високоінтенсивну магнітотерапію BTL для всіх стадій болісних станів. Ефект знеболювання базується на трьох різних теоріях контролю болю, що відрізняються в частотному спектрі. Саме тому високоінтенсивна магнітотерапія швидко усуває больові відчуття на будь-яких стадіях розладів – хронічних або гострих.

ПОСИЛЕННЯ РУХОМОСТІ СУГЛОБІВ

Посилення рухомості суглобів досягається за рахунок повторюючих скорочень м’язів, що оточують суглоб. Це повторююче скорочення замінює мануальну розробку суглобів, що призводить до відновлення рухомості зчленувань.

ЗАЖИВЛЕННЯ ПЕРЕЛОМІВ

Високоінтенсивне електромагнітне поле покращує кровообіг в ураженій області і сприяє укріпленню судин і хрящів. Це сприяє прискоренню мінералізації хрящів і відновленню кісткових тканин.

МІОСТИМУЛЯЦІЯ

Взаємодія електромагнітного поля з нервово-м’язовою тканиною призводить до деполяризації клітинних мембран і скорочення м’язів. В залежності від обраної частоти стимуляції може бути досягнуто розслаблення або укріплення м’язів.

ЛІКУВАННЯ СПАСТИЧНОСТІ

Підвищення тонусу м’язів досягається за рахунок дії на спинальний рівень контролю м’язового тонуса. Цей механізм показаний для лікування рухових порушень центральної нервової системи, до яких відноситься спастичність.