Суха вуглекисла ванна

Інформація про суху вуглекислу ванну

Що таке суха вуглекисла ванна?

Суха вуглекисла ванна призначення для лікування серцево-судинних та нервових захворювань, порушення обміну речовин, цукрового діабету, захворювань органів опори та руху, застосовується для відновлення працездатності після важких фізичних навантажень. 

Вуглекислому газу властиві різні механізми біологічної дії на організм людини. Безпосередня дія вуглекислого газу на шкіру викликає поліпшення кровообігу, освіту в ній багатьох біологічно активних речовин, внаслідок чого покращуються захисні властивості шкіри, прискорюються процеси загоєння, зменшується свербіння шкіри і запальні явища.

Під впливом вуглекислих ванн відбувається розширення дрібних артерій, капілярів, що покращує кровообіг різних органів, у тому числі і м’язи серця, підвищуючи переносимість серцем фізичних навантажень. Вуглекислі ванни знижують підвищений артеріальний тиск. Дія вуглекислих ванн виявляється і в зміні функціонального стану вищих відділів центральної нервової і вегетативної системи за рахунок відновлення врівноваженості нервових процесів.

Дуже важливим у дії вуглекислих ванн є підвищення вмісту кисню в артеріальній крові, внаслідок чого тканини і органи отримують більшу кількість кисню, посилюються і покращуються всі змінні процеси в організмі (вуглеводний, жировий, білковий, електролітний).