Articles

Пресотерапія

presoteraphy smallПресотерапія являє собою безболісну процедуру, яка усуває застій лімфи в окремих зонах лімфотичної системи людини. Лімфодренаж (пресотерапія) полягає в послідовному стисненні різних частин людського тіла (в основному кінцівок) за допомогою спеціально сконструйованих манжет, в які подається стисле повітря. Манжети складаються з послідовно розташованих відсіків. Послідовність накачування відсіків повітрям і величина тиску повітря в них, а отже ступінь стиснення об'єкта і визначає характер процедури - прессомассаж або лімфодреннаж. Внаслідок такого впливу відбуваються деякі паралельні, вельми корисні, процеси - очищення та підживлення лімфою шкірного шару, поліпшується циркуляція крові в капілярних судинах шкірних покривів, а також м'яких тканин, що знаходяться в безпосередній близькості до них.

 
Лімфатична система не тільки живить і захищає наш організм, але і очищає його. Пресотерапія, виводячи з організму надлишки рідини і шкідливі речовини, відновлює водний баланс, що пояснюється нормалізацією циркуляції лімфи і міжклітинної рідини. Це покращує і венозний кровообіг, активізує обмінні процеси в клітинах шкіри і жирових клітинах. Пресотерапія, яка застосовується в косметології, дозволяє позбутися набряків різного походження, значно зменшити об'єми тіла, ефективно боротися з целюлітом і ожирінням,  усувати в'ялість шкіри, роблячи її пружною і гладенькою.

presoteraphy small2У медицині пресотерапія (імпульсна баротерапія), надаючи спазмолітичний і судинорозширювальний ефект, використовується в комплексному лікуванні стійкої м'язової напруги і профілактиці варикозного розширення вен, знімає тягар у ногах і тонізує стінки судин. Пресотерапія допомагає активно боротися з посттравматичними і післяопераційними набряками. Існують спеціальні програми застосування пресотерапії в реабілітації після ліпосакції.

Результати пресотерапії:
• Повне усунення проявів целюліту, значне підвищення пружності та еластичності шкіри.
Лімфодренажний масаж стисненим повітрям інтенсивно впливає на шкіру, підшкірну жирову клітковину, нормалізує циркуляцію лімфи і міжклітинної рідини.
• Значне скорочення термінів реабілітації після перенесених операцій і травм. Ритмічна зміна пауз і тисків інтенсифікує кровотік і обмінні процеси, завдяки цьому поліпшується живлення всіх тканин і органів, відбувається глибоке оздоровлення та відновлення функцій організму.
• Пресотерапія дозволяє усунути набряки різного походження і значно скоротити об`єми тіла. Масаж стисненим повітрям нормалізує водний баланс, виводить надлишки рідини і звільняє організм від токсинів.
• Пресотерапія – ефективна методика лікування (на ранній стадії) і профілактики варикозного розширення вен, завдяки вираженій  спазмолітичній та судинорозширювальній дії.
• У результаті сеансів підвищується імунітет і стресостійкість, поліпшується настрій, організм отримує заряд бадьорості і позитивної енергії.
• Масаж надає глибокий релаксуючий вплив, по закінченні сеансу відчувається розслабленість і легкість у всьому тілі.
• Позитивні результати помітні вже після першої процедури пресотерапії і зберігаються протягом тривалого часу після закінчення курсу.
• Масаж стисненим повітрям можна поєднувати з іншими косметичними процедурами, спрямованими на корекцію фігури та усунення недосконалостей, наприклад, обгортаннями.