Часті питання

 

Питання: Який мінімальний курс санаторно-курортного лікування?

Відповідь: Мінімальний курс лікування становить 12-14 днів. Найкращий ефект досягається при проходженні повного курсу в 21 день. 

 

Питання: Які документи потрібно мати, вирушаючи до нас на лікування?

Відповідь: З собою необхідно мати паспорт та санаторно-курортну карту ( рентген легенів, ЕКГ, аналіз крові, аналіз сечі, огляд гінеколога (для жінок)).

 

Питання: З якого віку приймаються на лікування діти і які потрібні для них довідки?

Відповідь: Діти  в МРЦ приймаються з будь-якого віку, лікування -  з 5-ти років.  Для дітей  потрібні наступні документи: санаторно-курортна карта, довідка про епідеміологічне оточення, довідка про профілактичні щеплення, свідоцтво про народження.

 

Питання: Путівка кардіологічного типу, де можна подивитися покази, протипокази та програму лікування?

Відповідь: Програму  санаторно-курортного лікування та реабілітації пацієнтів із супутньою паталогією зі сторони серцево-судинної системи, покази до лікування та протипокази - розділ "Лікування" - "Путівки кардіологічного типу".

 

Питання: Чи є можливість проконсультуватися з лікарем , перед приїздом до санаторію?

Відповідь: Так, +38 (04338)22129- консультація з нашим лікарем, з 14-00 до 17-00 години ( крім святкових та вихідніх днів).

 

Питання: Які процедури входять у вартість путівки,  які додаткові медичні послуги надає МРЦ?

Відповідь: Медичні послуги, що входять у вартість путівки:

Повний перелік медичних процедур, які входять у вартість комерційної путівки Ви зможете побачити на нашому сайті, в розділі "Медичні послуги та процедури, що входять у вартість путівки(комерційної)" . Медичні послуги, які надає МРЦ -  в розділі "Медичні послуги ".

Питання: Чи можна приїхати в санаторій на своїй машині? Чи є автомобільні стоянки?

Відповідь: Так, ви можете приїхати на своїй машині. У санаторії є стоянка, що охороняється. По приїзду вам випишуть перепустку на весь термін проживання. Вартість з розрахунку 10 гривень на добу.

 

Питання: Як дістатися до санаторію "Південний Буг" ?

Відповідь: Цю інформацію ви можете знайти на сайті в розділі «Як до нас дістатися залізничним транспортом» та «Як до нас дістатися автобусним сполученням». Якщо Ви їдете автомобілем скористайтеся на головній сторінці навігатором в розділі «Показати на карті»

 

Питання: Як замовити путівку?

Відповідь: Замовити путівку ви можете таким чином:

1. Заповнити бланк заявки на сайті , в розділі «Забронювати» або

2. Зателефонувати за нашими контактними номерами телефонів.

 

Питання: В який день тижня краще приїжджати до санаторію? Відпускаються  процедури на вихідних?

Відповідь: У санаторій можна заїжджати в будь-який день, але краще все таки в понеділок.  Існує декілька методик лікування радоном. Ми лікуємо переважно по першій методиці - найбільш ефективній - три дні радонотерапія, один день відпочинок, два дня радонотерапія, один день відпочинок. Відпочинок є обов`язковим для досягнення найбільшого  лікувального ефекту та з метою зменьшення навантаження на серцево-судинну систему. За 7 днів перебування у нас пацієнти отримують 5 радонових ван - що є однією з переваг нашого центру над іншими санаторно-курортними закладами м. Хмільника.

 

Питання: Яким чином можна отримати рахунок на оплату путівок?

Відповідь:  Якщо оплату буде здійснювати юридична особа чи ФОП - електронною поштою - e-mail. Для цього необхідно написати на електронну адресу This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , з проханням надати договір та рахунок для оплати путівки. Якщо оплату буде проводити фізична особа - необхідно вартість одного дня путівки помножити на кількість днів( розрахункова година з 8-ї години  першого дня путівки до 8-ї години слідуючого дня), отриману суму перерахувати :

 

Для оплати вартості путівки можна скористатися безготівковим розрахунком , за слідуючими реквізитами : 

 

 

Отримувач                   Медичний реабілітаційний центр «Південний Буг» МВС України

 

 

 

Банк  Держказначейська служба України, м.Київ
р/р     31251277117964
МФО    820172
ЄДРПОУ 08733794
ІПН    087337902310
№ свід. платника ПДВ   02191225
Призначення платежу оплата за путівку з "__" "______" 2018 р , для ПІП  

 

  

Питання: Яким чином можна оплатити путівку?

Відповідь: Олатити можна по приїзду, в касі нашого центру ( є термінал, при бажанні можна розрахуватися банківською карткою), а також попередньо, здійснивши 100 % оплату за реквізитами вказаними у попередньому пункті ( Приклад заповнення призначення платежу: За путівку для Іванової Вікторії, з 01/08/2019 року, на 12 днів.)