Медичні послуги, що входять у вартість путівки (комерційної) відділення відновного лікування та реабілітації №2 смт Сатанів

 

 1. Курс лікування мінеральною лікувальною водою «Збручанська» типу Нафтуся

         Мінеральна вода «Збручанська» за хімічним складом  гідрокарбонатно-кальцієво-магнієво-натрієва вода з мінералізацією 0,8-0,9 г/л і вмістом органічної речовини 13-36 мг/л. В газовому складі води переважає азот (70 %), кисень (15-20%),діоксид вуглецю (10-15%). Вміст сірководню незначний – 0,3-0,8 мг.

       Збручанська "Нафтуся" - вода прозора, має слабкий запах сірководню, подібна до трускавецької "Нафтусі".Але на відміну від неї - сатанівська вода містить йод, бром, мідь, марганець, фтор, двовалентне залізо, метаборну кислоту, фосфор.

      Мінеральна лікувальна вода «Збручанська» має виражену сечогінну, жовчогінну, протизапальну, знеболюючу, цукрознижуючу, дезінтоксикаційну дію, підвищує обмін речовин, зменшує кількість радіонуклідів в тканинах організму, сприяє активізації імунної системи людини, сприяє просуванню дрібних камінців по сечовидільній та жовчовидільній системах, зменшує больовий синдром, запобігає каменеутворенню та росту камінців, допомагає боротися з інфекцією.

      Величезні запаси мінеральної  води залягають на глибині 90-150 м. Збручанська "Нафтуся" дає належний лікувальний ефект тільки при застосуванні її на місці й одразу. Інакше вона швидко втрачає свої лікувальні властивості.

 

 1. Магнітотерапія

     Профілактика та лікування захворювань, що супроводжуються порушенням мікроциркуляції органів травлення (холецистит, гастрит, спастичний коліт, панкреатит), опорно-рухового апарату (артроз, артрит, остеохондроз), серцево-судинної системи (гіпертонія, вегето-судинна дистонія, венозні захворювання), органів дихання (бронхіт, пневмонія), нервової системи (невралгії, невропатії, порушення сну, неврози).
      Магнітотерапія в поєднанні з червоним та інфрачервоним діапазонами спектру та ультразвукова терапія - профілактика та лікування захворювань опорно-рухового апарату(артрит, артроз, остеохондроз), больових синдромів та запальних процесів в організмі.

 

 

 1. Лазеротерапія

    Один із видів фототерапії, використовується  для профілактики та лікування органів системи травлення (холецистит, панкреатит, коліт), сечовивідних шляхів (пієлонефрит, цистит), серцево-судинної системи (гіпертонія, гіпотонія,  опорно-рухового апарату (дегенеративно-дистрофічні хвороби хребта, деформуючий артроз, артрит), органів дихання (бронхіт, трахеїт), радикуліт, міозит.

 

 1. Ампліпульстерапія

      Електрофорез та ампліпульстерапія - профілактика та лікування захворювань органів травлення (дискінезія жовчовивідних шляхів, гастрити, коліти), системи органів дихання (бронхіт, бронхіальна астма), опорно-рухового апарату (ліквідація больового синдрому при остеохондрозі, радикуліті, артриті), серцево-судинної системи (гіпертонічна хвороба, вегето-судинна дистонія, мігрень).

 

 1. УФО-терапія

        Профілактика та лікування верхніх дихальних шляхів (риніт, гайморит, тонзиліт) та порожнини вуха.

 

 1. Магнітолазерна терапія нижніх кінцівок

         Профілактика та лікування судинних порушень нижніх кінцівок (артеріальні та венозні хвороби, лімфостаз).

 

 1. Парафіноозокеритотерапія

         Теплова процедура методом аплікацій озокериту спеціального мінерального складу на проблемну ділянку організму. Процедура проявляє теплову та біологічно-активну дію на хворого. Застосовується для профілактики та лікування органів системи травлення(гастрит, коліт), нервової системи (радикуліт, ішіас, неврит), опорно-рухового апарату (дистрофічні та дегенеративні хвороби хребта, деформуючий артроз, артрит).

 

 1. Ультразвукова терапія

     Профілактика та лікування захворювань хребта (остеохондрози, міжхребцеві грижі), суглобів (артрити, артрози),  захворювання периферичної  нервової системи (радикуліти). Дія ультразвуку має виражений протибольовий ефект, тому використовується при лікуванні хвороб, що супроводжуються больовим синдромом (невралгії, міозити, перенесені спортивні травми).

 

 1. Cинглетно-киснева терапія

        Синглетно-кисневі суміші - загальне зміцнення організму та зміцнення імунітету зокрема.

 

 1. Фітотерапія

        Фітотерапевтичні чаї - заспокійливий, цукрознижувальний,  жовчогінний.

 

 1. Інгаляції

         Інгаляції готових сумішей, інгаляції лікарських препаратів, мінеральної води та масляних розчинів - для профілактики та лікування захворювань системи органів дихання (бронхіт, трахеїт, бронхіальна астма).

 

 1. Ручний масаж

  Лікувально-профілактичний масаж -15 хв(однієї зони)

  Обстеження

   Електрокардіографія

   

     Крім послуг, що входять в пакет комерційного лікування відділення,  є можливість скористатися медичними процедурами за додаткову плату, які за  необхідності можуть бути рекомендовані лікуючим лікарем:

 1. Озонотерапія

     Внутрішньовенна озонотерапія -  внутрівенно-крапельне введення озонованого фізрозчину для профілактики та лікування неврологічних захворювань, ускладнень цукрового діабету – трофічних виразок, опорно-рухового апарату, зміцнення імунітету, профілактики целюліту. За рахунок зниження  в’язкості крові відбувається покращення мікроциркуляції всіх органів.

 

 Пресотерапія

 1.  

  1. Пресотерапія або лімфодренажний масаж – вдало застосовується для профілактики та лікування набряків, хвороб судин нижніх кінцівок, профілактики целюліту, зміцнення імунітету та отримання розслаблюючого ефекту на організм.

   

   

 2. Кисневі коктейлі

     Кисневі пінки мають омолоджуючі та оздоровчі властивості, допомагають наситити організм киснем та усувають гіпоксію. Кисневий коктейль допомагає відновити здоров'я людям, що страждають гіпертонією, гіпотонією, захворюваннями нирок, серцево-судинної системи, хронічним гастритом, холециститом. Вони є одним із заходів лікування цирозу печінки.

 

 1. Суха вуглекисла ванна

     Заснована на впливі вуглекислого газу на організм та використовується для профілактики та лікування серцево-судинної системи, нервової системи, зміцнення імунітету та для косметичного ефекту. Вона має виражений релаксуючий ефект.

 

 1. Внутрішньовенне лазерне опромінення (очищення) крові

     Сучасна процедура спрямована на відновлення і зміцнення організму. На відміну від лікарських препаратів лазерне опромінення крові не викликає алергічної реакції, добре переноситься та має позитивний вплив на всі органи і системи організму.

 

 1. Вібромасаж стоп з інфрачервоним прогріванням

     Масаж рефлекторних зон стопи, що застосовується для стимуляції активності внутрішніх органів, з вираженою заспокійливою дією.

 

 1. Термомасаж на ліжку Nuga Best

       Із застосуванням нефриту та турманієвої кераміки та методом прогрівання, точкового масажу та рефлексотерапії для профілактики та лікування захворювань опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи, периферичної нервової системи, синдрому хронічної втоми.

   

 2. Косметологічні послуги

 • контурна пластика

 • біоревіталізація

 • мезотерапія

 • мезотерапія апаратна

 • чистки, масажі, пілінги, маски

 • антицелюлітні масажі, обгортання

 • парафінотерапія

 • корекція, фарбування брів

   

      Комплекс процедур призначається лікуючим лікарем індивідуально. На весь період перебування пацієнту надається медичне спостереження лікуючим лікарем та медичним персоналом відділення.