Новини

 

Cучасний комплекс гідрокінезотерапії

 

    В  2021 року вводиться в експлуатацію сучасний комплекс гідрокінезотерапії, до складу якого входить лікувально-плавальний басейн обладнаний  інноваційним гідропатичним обладнанням аналогів якого в Україні не має, а саме : система підводного паравертебрального струменевого масажу і фотофіксації хребта, система підводного циркулярного гідромагнітного масажу, стаціонарний підйомник з ручним приводом для пацієнтів з обмеженими фізичними можливостями, комплект противотока, комплект гейзера для масажу стоп, комплект водоспаду «Кобра», комплект гідромасажу. В приміщеннях першого поверху також встановлено медичне обладнання: душ Віши, світловодяний душ та кімната для пацієнтів з обмеженими фізичними можливостями. На другому поверсі розташовуються зали для заняття лікувальною фізкультурою зі встановленими тренажерами для розробки хребта, верхніх та нижніх кінцівок та лікувальні кабінети, а саме: кабінет лазеротерапії, кабінет пресотерапії та вакуумного масажу, масажний кабінет, кабінет психокорекції та психорелаксації, кабінет механічного масажу зі встановленим масажним кріслом  «Rejoice», кабінет озонотерапії обладнаний камерою гіпербаричної оксигенації, кабінет ударно-хвильової терапії де встановлений потужниий апарат  з програмою лікування захворювань опорно-рухової системи, чоловічої статевої системи  та естетичної медицини.

 

 УВАГА !!!

  На весть період перебування в МРЦ пацієнти зобов`язані мати на кожен день запас засобів індивідуального захисту (маски медичні та захисні рукавички)!!!

Медичний реабілітаційний центр МВС України «Південний Буг» гостинно запрошує пройти курс лікування та оздоровлення. Висококваліфіковані лікарі, передові методики лікування, сучасна медична апаратура, професійний персонал, смачне харчування , тиша та спокій гарантують покращення загального стану організму та підняття імунітету. Телефонуйте, пишіть.
Наші контакти :
+38-096-224-89-44
+38-093-143-33-42
04338-22460
04338-22701, е-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  

      

 

Пропонуємо :

Процедура внутрішньовенного лазеру на апараті "Мулат 5".

Внутрішньосудинне лазерне опромінення крові - один із способів омолодження крові, а значить і організму в цілому.
ВЛОК рекомендується як потужний засіб підвищення імунітету і реабілітаційних можливостей організму. Вплив лазера на організм м'який, комфортний і при цьому високоефективний, оздоровча дія триває від 4 до 6 місяців.
Ефективність:
• нормалізується склад і поліпшуються властивості кров`яних клітин (тромбоцитів, лейкоцитів, еритроцитів, лімфоцитів);
• стимулюється процес кровотворення;
• кров насичується киснем;
• підвищується кисневотранспортна функція крові;
• посилюється клітинний імунітет;
• нормалізуються всі обмінні процеси (ліпідний, білковий, вуглеводний);
• стимулюються регенераторні процеси;
• на 30% скорочується час перебування в стаціонарі;
• в 6 разів скорочується потреба в прийомі антіангіальних препаратів;
• в 2,5 рази збільшуються терміни ремісії захворювання;
• в 2 рази знижується показник смертності серед хворих на ІХС (ішемічна хвороба серця);
• в 15 разів знижується частота розвитку гострого інфаркту міокарда;
• в 10 разів знижується частота розвитку стенокардії;
• у 30,8% хворих з ІХС відновлюється працездатність.
Крім цього, ВЛОК має протизапальну, судинорозширювальну і знеболювальну дію.

 

Запрошуємо в наше відділення відновного лікування та реабілітації № 2 в смт. Сатанів

Розташоване в чарівному куточку Подільських Товтр, на березі річки Збруч, поряд із свердловиною лікувальної води «Збручанська Нафтуся». Мінеральне джерело, гірське повітря, а також висока кваліфікація персоналу – все це створює неповторні умови для відпочинку та оздоровлення. Більш детальна інформація в розділі "Сатанів" на головній сторінці сайту.