Articles

Масажне крісло ReJoice

Стан хребта - це одна з непорушних основ здоров'я людини. Будь-які порушення в його роботі неминуче тягнуть за собою численні захворювання різних тканин, органів і систем організму. Болі в шиї і спині, серцева аритмія, головний біль і біль у шлунку, високий кров'яний тиск, сексуальна дисфункція - ось лише деякі з можливих проблем.

Масаж в кріслі ReJoice дозволяє їх вирішити. Регулярна масажна дія на м'язи вздовж хребта, в яких, як відомо, знаходиться велика кількість біологічно активних точок, істотно покращує циркуляцію крові по всьому організму, а також оптимізує роботу ендокринної, центральної нервової системи та роботу внутрішніх органів.


Особливості крісла для масажу ReJoice:
• Найдовша масажна каретка в світі завдовжки 116 см;
• Вишуканий дизайн: карбонові вставки, перфорована шкіра;
• Функція «Zero Gravity»;
• Ретельний масаж спини і ніг;
• Масажна програма «Refresh»;
• Масаж в області крижового відділу і сідниць;
• Ефективність масажу в масажному кріслі ReJoice пов'язана, перш за все, з інноваційним механізмом в структурі крісла, який отримав назву L-shape (Л-Шейп).


Розминаючий, що б'є і повітряно-компресійний масаж ефективно розслаблює м'язи вздовж хребта.
Функція витяжки дозволяє вивільнити стислі нервові закінчення, що в сумі створює природні умови для нічного відновлення стираються за день міжхребцевих дисків.

Особливу значущість на ReJoice має масаж в області крижового відділу і сідниць, оскільки дозволяє вирішити проблеми чоловічої та жіночої репродуктивної системи. 
Масаж сідниць забезпечує життєво важливий для репродуктивної системи кровотік. ReJoice допоможе чоловікам і жінкам дозволити настільки чутливі і делікатні проблеми репродуктивної системи і радіти кожному дню!

Крім цього, ReJoice володіє такою ексклюзивною функцією, як «Zero Gravity» (положення нульової гравітації), завдяки якій під час масажу тіло приводиться в положення найменшого навантаження на кістки, зв'язки, суглоби і органи:

- відбувається витяжка хребта і знижується напруга в спині;
- знижується навантаження на серцево-судинну систему і покращується циркуляція крові;
- відбувається відновлення м'язів за рахунок лімфо- дренажного ефекту. Завдяки цьому відбувається швидке виведення токсинів з організму, насичення м'язів киснем і усунення больових відчуттів.


Регулярний масаж в кріслі дозволить забути про проблему замерзлих ніг і занімілих пальців, поліпшить роботу серцево-судинної системи. Масаж в кріслі ReJoice істотно покращує циркуляцію крові по всьому організму, в тому числі - в ногах. Ноги найбільш віддалені від серця, тому приплив крові до ніг здійснюється повільно і може бути недостатнім через поганий кровообіг в організмі і спазму м'язів ось чому ноги мерзнуть, німіють пальці, закупорюються судини.
Масаж всієї спини в масажному кріслі ReJoice дозволить позбавитися від напруги м'язів уздовж хребта, посилить циркуляцію крові в м'яких тканинах, зніме втому і набряклість, розвантажить нервові закінчення корінців спинного мозку (що в свою чергу покращить роботу серця, шлунка, кишечника).

Рекомендуємо використовувати масажну програму «Refresh». Це потрібно для стимуляції проведення нервового імпульсу до внутрішніх органів і підготовки організму до продуктивного дня. Такий же цикл масажу в масажному кріслі під час обідньої перерви збільшить вашу продуктивність і працездатність. Одночасно покращує виведення з тканин продуктів розпаду, шлаків, що утворилися в процесі обміну речовин. Посилення мікроциркуляції покращує зовнішній вигляд шкіри, повертає бадьорість, молодість і здоров'я.