Додаткові послуги

МРЦ „Південний Буг” пропонує відпочиваючим широкий спектр додаткових платних послуг.

- Озонотерапія - Зміцнює капіляри, забезпечує тканини киснем, лікує трофічні виразки, підвищує імунітет, розширює судини. Це ефективний метод лікування гінекологічних захворювань.

- Аерокріотерапія (кріосауна) Під час проходження процедури у людини відбувається природнє стимулювання імунної системи, спрямоване на ревізію усіх органів, стабілізацію гормонального фону, обміну речовин, отриманню стійкого життєвого тонусу за рахунок додаткового викиду ендорфінів (гормонів щастя). Позитивно впливає на шкіру - покращує мікроциркуляцію, оптимізує обмінні процеси, посилює тургор шкіри, покращує її зовнішній вигляд,  дана процедура дуже эфективна для лікування зайвої ваги і целюліту.

- Мезотерапія - введення внутрішньом'язово малих доз лікувальних препаратів у больову зону. Чинить лікувальну дію на хребет, суглоби, відновлює диски, зменшує розмір гриж. Знімає набряк, біль, спазм.

- Колонотерапія- дбайливе промивання товстого кишечника з метою видалення калових мас, детоксикації і відновлення нормальної флори кишечника.

- Ударно-хвилева терапія Показана при шпорах п'ят, епікондилітах, плечолопаткових періартритах, синдромах верхівки надколіннка, ахілодиніях.

- Підводний гідромасаж в радоновій або прісній воді.

- Термомасаж (Nuga Best-5000) на устаткуванні Nuga Best – 5000- комплексна дія масажу, магнітного поля, негативно заряджених іонів та інфрачервоних променів позитивно впливає на нормалізацію ваги, нервової системи. Як результат - підвищення імунітету, зменшення болю та запалення, нормалізує сон, апетит, тощо.

- Спелеотерапія - пацієнти, знаходячись в стінах соляної кімнати, вдихають пари солі, що має бактерицидні і дезинфікуючі властивості. Ідеально підходить для хворих астмою і астматичним бронхітом.

- Стоматологічний кабінет - лікування , пломбування, реставрація і чищення зубів; знімне протезування, виготовлення протезів з металокераміки, металопластмаси та стальних протезів.

- Суха вуглекисла ванна - розширюючи стінки кров'яних артерій, знижує тиск, збільшує кількість кисню у крові, стабілізує усі фізіологічні процеси в організмі.

- Косметологічний кабінет - кожна жінка хоче бути молодою, красивою і доглянутою. Тут її зроблять такою.

- Кисневий коктейль  - 100% засвоюваність, оскільки через шлунок в тканини потрапляє в 10 разів більше кисню, ніж через легені.

Комплексний масаж на масажному кріслі ReJoice - болі в шиї і спині, серцева аритмія, головний біль і біль у шлунку, високий кров'яний тиск, сексуальна дисфункція - ось лише деякі з можливих проблем, які допоможе вирішити курс лікування на масажному кріслі. Регулярна масажна дія на м'язи вздовж хребта, в яких, як відомо, знаходиться велика кількість біологічно активних точок, істотно покращує циркуляцію крові по всьому організму, а також оптимізує роботу ендокринної, центральної нервової системи та роботу внутрішніх органів.

Пресотерапія - виводячи з організму надлишки рідини і шкідливі речовини, відновлює водний баланс, що пояснюється нормалізацією циркуляції лімфи і міжклітинної рідини. Це покращує і венозний кровообіг, активізує обмінні процеси в клітинах шкіри і жирових клітинах,надаючи спазмолітичний і судинорозширювальний ефект, використовується в комплексному лікуванні стійкої м'язової напруги і профілактиці варикозного розширення вен, знімає тягар у ногах і тонізує стінки судин. Пресотерапія допомагає активно боротися з посттравматичними і післяопераційними набряками.

Вакуумний масажПринцип його дії полягає в створенні перепаду тиску на поверхні м'яких тканин, що дає змогу діяти на глибші шари. При цьому посилюються обмінні процеси, і тканини більш активно звільняються від токсичних речовин. Це відбувається за рахунок посилення кровотоку, лімфотоку, роботи сальних і потових залоз.

- Локальна кріотерапіяце оздоровлення і відновлення організму холодом. Холод покращує роботу імунної, нервової і ендокринної системи, у результаті чого активізуються захисні сили організму, підвищується загальне самопочуття і працездатність людини.